Otomotiv bakım ürünleri...

E-Posta Adresimiz info@citypet.com.tr

Telefon Numaramız

Kurumsal

Ana Sayfa » Kurumsal

HAKKIMIZDA

Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Citygroup Enerji A.Ş.,Tarsus Evci Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m2 kapalı alan ve 3000m2 açık alana yerleşik bir üretim ve harmanlama tesisine sahiptir.

En son teknoloji ve tam otomasyona sahip madeni yağ harmanlama ve dolum tesislerinde, 35.000 ton / yıl Madeni Yağ, 5.000 ton/yıl Gres üretimi yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ve CİTYPET markası altında uluslararası standart ve normlara uygun olarak geliştirilip yenilenen ürün yelpazesiyle atılımlarına devam etmektedir. Ayrıca, CİTYBLUE markası ile AdBlue® ve PowerDrop markası ile de oto bakım ürünlerini içeren üretim ve pazarlama faaliyetleri yürütülmektedir.

Madeni Yağ ve Gres üreticisi Citygroup Enerji A.Ş, EPDK’dan MYĞ/7646-2/39542 nolu lisansa sahiptir.

Citygroup Enerji A.Ş, Madeni Yağ, Gres harmanlama ve dolum tesislerinde, otomotiv sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek benzinli ve dizel motor yağları, endüstriyel yağlar, Gres yağları ve diğer yağlama ürünleri üretilmektedir. Bu ürünler, ileri teknolojiye sahip rafinerilerden temin edilen, dünya standartlarında baz yağlar ve katıkların mükemmel formülasyonlara uygun karışımıyla elde edilmekte olup, hem iç hem de dış pazarlardaki nihai tüketicilerin kullanımına arz edilmektedir.

Teknolojisi yüksek, en modern ve en hassas cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ise, harmanlamanın ve dolumun her aşamasında ulusal ve uluslararası normların gerektirdiği bütün testler eksiksiz olarak yapılabilmektedir.
Toplam kalite yönetimi mantığıyla madeni yağ sektöründe kişilerden kurumlara, ürünlerden hizmetlere her zaman en iyiyi sunabilmek ve bulunduğumuz ve ulaşabildiğimiz pazarlarda öncü madeni yağ üreticileri arasında yer almak her zaman ilk amacımızdır.

Grup Şirketlerimizde, Bureau Veritas 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 – İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulanmaktadır. CİTYPET markasıyla, tüm ürünlerde TSE Sertiftikaları mevcuttur.

CİTYGROUP ENERJİ A.Ş, Endüstriyel yağlar alanında, her zaman, müşterilere fayda sağlamak hedefi ile çalışmalar yapmaktadır. Özellikle de otomotiv, beyaz eşya, demir çelik, çimento, enerji ve gıda sektörlerinde kullanılan madeni yağ ve gres ürünlerini geliştirmektedir. 

CİTYGROUP ENERJİ A.Ş, Türkiye’nin en büyük ve tam otomasyonlu adblue üretim tesisine sahip olup, ülke çapında bir çok lojistik firmalarının ve akaryakıt dağıtım firmalarının tedarikçisi konumundadır.İçerdiği katıklar sayesinde, Man, Volvo, VW, Mercedes Benz, Ford gibi dünyada saygın orijinal ekipman üreticilerinin onayına sahip katıkları ile hem sektörde yer alan üreticiler hem de tüketicileri ile her zaman işbirliği ve temas içindedir.

Saygılarımızla

Citygroup Enerji A.Ş, 

error: Dikkat !!